Steel · Bardejov
Garžoľ liga 2026
Klasické šípky hrávame každú sobotu. Tu nájdete priebežné poradie a body z odohraných turnajov.
Novšia kontrola potrebuje preverenie. Zobrazujeme posledné overené výsledky.
Report: 33. kolo · 17. október 2026
Medzi 22 hráčmi zvíťazil František Mika pred Lukášom Vantom. Spoločné tretie miesto obsadili Rastislav Fecilak a Peter Jurcisin. Gratulujeme a ďakujeme všetkým za účasť!
František Mika zaznamenal najvyšší celkový priemer 63,77 a najlepší leg na 13 šípok. Najvyšší priemer zápasu mal Marek Patvarický (77,08), najvyššie zatvorenie Marek Rychvalsky (116).
Výsledky turnaja na SetDarts ↗ · Klubový príspevok a fotografie ↗
Body a fotografie jednotlivých kôl nájdete vo výbere turnaja nižšie. V zdroji nasleduje po 30. kole priamo 32. kolo. Číslo 31 nedopĺňame bez doloženého výsledku; súčet všetkých uložených bodov súhlasí s oficiálnym poradím.
Garžoľ liga 2026
119 hráčov · 32 turnajov · 10. 1. 2026 – 17. 10. 2026
Posledný doložený turnaj: Garžoľ liga-33.kolo · 17. 10. 2026
Kontrola zdroja 21. 10. 2026 · uložený stav
| # | Meno | Body | Účasť |
|---|---|---|---|
| 1. | 3 050 | 25/32 | |
| 2. | 2 610 | 26/32 | |
| 3. | 1 840 | 17/32 | |
| 4. | 1 840 | 23/32 | |
| 5. | 1 700 | 15/32 | |
| 6. | 1 500 | 13/32 | |
| 7. | 1 490 | 24/32 | |
| 8. | 1 490 | 27/32 | |
| 9. | 1 480 | 23/32 | |
| 10. | 1 240 | 16/32 | |
| 11. | 1 240 | 18/32 | |
| 12. | 1 230 | 29/32 | |
| 13. | 1 020 | 28/32 | |
| 14. | 640 | 9/32 | |
| 15. | 580 | 17/32 | |
| 16. | 560 | 12/32 | |
| 17. | 550 | 21/32 | |
| 18. | 530 | 10/32 | |
| 19. | 530 | 13/32 | |
| 20. | 440 | 9/32 | |
| 21. | 440 | 7/32 | |
| 22. | 430 | 7/32 | |
| 23. | 410 | 15/32 | |
| 24. | 410 | 16/32 | |
| 25. | 390 | 5/32 | |
| 26. | 380 | 3/32 | |
| 27. | 360 | 4/32 | |
| 28. | 360 | 8/32 | |
| 29. | 360 | 15/32 | |
| 30. | 350 | 9/32 | |
| 31. | 320 | 20/32 | |
| 32. | 300 | 6/32 | |
| 33. | 300 | 6/32 | |
| 34. | 290 | 13/32 | |
| 35. | 290 | 13/32 | |
| 36. | 280 | 6/32 | |
| 37. | 260 | 7/32 | |
| 38. | 250 | 15/32 | |
| 39. | 240 | 10/32 | |
| 40. | 230 | 2/32 | |
| 41. | 210 | 2/32 | |
| 42. | 210 | 3/32 | |
| 43. | 200 | 5/32 | |
| 44. | 180 | 1/32 | |
| 45. | 170 | 6/32 | |
| 46. | 160 | 5/32 | |
| 47. | 160 | 7/32 | |
| 48. | 140 | 2/32 | |
| 49. | 140 | 1/32 | |
| 50. | 140 | 4/32 | |
| 51. | 120 | 2/32 | |
| 52. | 110 | 2/32 | |
| 53. | 110 | 2/32 | |
| 54. | 110 | 3/32 | |
| 55. | 110 | 3/32 | |
| 56. | 100 | 1/32 | |
| 57. | 100 | 5/32 | |
| 58. | 90 | 2/32 | |
| 59. | 90 | 3/32 | |
| 60. | 90 | 4/32 | |
| 61. | 90 | 6/32 | |
| 62. | 90 | 6/32 | |
| 63. | 80 | 2/32 | |
| 64. | 80 | 2/32 | |
| 64. | 80 | 2/32 | |
| 66. | 80 | 3/32 | |
| 66. | 80 | 2/32 | |
| 68. | 70 | 1/32 | |
| 69. | 70 | 1/32 | |
| 70. | 70 | 1/32 | |
| 71. | 70 | 1/32 | |
| 72. | 60 | 2/32 | |
| 73. | 60 | 2/32 | |
| 74. | 50 | 2/32 | |
| 75. | 40 | 1/32 | |
| 76. | 40 | 1/32 | |
| 77. | 40 | 1/32 | |
| 78. | 40 | 1/32 | |
| 79. | 40 | 1/32 | |
| 80. | 40 | 1/32 | |
| 81. | 40 | 1/32 | |
| 81. | 40 | 1/32 | |
| 83. | 40 | 1/32 | |
| 83. | 40 | 1/32 | |
| 83. | 40 | 1/32 | |
| 83. | 40 | 1/32 | |
| 87. | 40 | 1/32 | |
| 88. | 40 | 1/32 | |
| 89. | 40 | 1/32 | |
| 89. | 40 | 1/32 | |
| 89. | 40 | 1/32 | |
| 89. | 40 | 1/32 | |
| 89. | 40 | 1/32 | |
| 94. | 40 | 1/32 | |
| 94. | 40 | 1/32 | |
| 94. | 40 | 1/32 | |
| 97. | 40 | 1/32 | |
| 98. | 40 | 1/32 | |
| 99. | 40 | 1/32 | |
| 100. | 40 | 1/32 | |
| 101. | 20 | 1/32 | |
| 102. | 20 | 1/32 | |
| 102. | 20 | 1/32 | |
| 102. | 20 | 1/32 | |
| 105. | 20 | 1/32 | |
| 106. | 20 | 1/32 | |
| 107. | 20 | 1/32 | |
| 108. | 20 | 1/32 | |
| 108. | 20 | 1/32 | |
| 110. | 10 | 1/32 | |
| 111. | 10 | 1/32 | |
| 112. | 10 | 1/32 | |
| 112. | 10 | 1/32 | |
| 114. | 10 | 1/32 | |
| 114. | 10 | 1/32 | |
| 116. | 10 | 1/32 | |
| 116. | 10 | 1/32 | |
| 118. | 10 | 1/32 | |
| 119. | 10 | 1/32 |
Kliknutím na meno otvoríte body z jednotlivých turnajov. Účasť znamená počet turnajov s bodovým záznamom. Celkové poradie vrátane delených miest preberáme zo SetDarts. Hlavná liga, ženy a juniori sa vyhodnocujú samostatne.
Zdroj a aktualizácia
Ide o uložený stav overený v SetDarts 21. 10. 2026, nie o živý prenos. Hlavná liga zahŕňa kolá 1–33 od 10. 1. 2026 do 17. 10. 2026.
Body za jednotlivé turnaje sa zhodujú s celkovými tabuľkami všetkých troch kategórií. Výsledky sa kontrolujú pravidelne zo servera. Neúplné údaje a spätné opravy čakajú na preverenie. Celoslovenské súťaže majú vlastné rebríčky.
Otvoriť SetDarts ↗ · V aplikácii zvoľte Ligy a vyhľadajte „Garžoľ“.
Ďalšie výsledky ročníka 2026 →